Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Základní otázky

Goto down

Základní otázky Empty Základní otázky

Příspěvek  ミ☆falling星級 Fri May 06, 2011 2:00 pm

1ㅡJak přidávat příspěvky?
Stačí kliknout na ikonku "Post reply" pod každým zveřejněným topicem (nachází se vlevo dole pod topicem a vlevo nahoře nad topicem), napsat svou odpověď a pak kliknout na "Send".

2ㅡJak přidávat témata?
Stačí kliknout na ikonku "New topic", který se nachází vlevo nahoře nad tématy v každém fóru. Pak už jen napíšete svůj článek a kliknete na "Send". [Nezapomeňte se vždy řídit pravidly fóra a pravidly ohledně zveřejňování příspěvků!]

3ㅡJak přidávat obrázky?
kód:
[img]URL Obrázku[/img]

4ㅡJak přidávat videa?
kód:
 [youtube]URL Videa[/youtube]

5ㅡKdo jsou Správci?
Správci jsou barevní členové fóra, kteří se starají o jim svěřený blok s fóry jistého interpreta. Vkládají do něj novinky, překlady, obrázky, videa a také dohlíží na komentáře, které tam ostatní píší a dávájí pozor na běh bloku s jim svěřenými fóry. Každý Správce má barvu jako fanklub interpreta, kterého spravuje.

6ㅡCo je to PM?
PM je zkratka pro "Private message", což v překladu znamená "Soukromá zpráva". Slouží k soukromé komunikaci členů fóra, aby nemuseli nikde spamovat témata a můžou si přes ně sdělovat důvěrné informace.

7ㅡJak můžu PM poslat?
V hlavním menu pro služby fóra, které se nachází přímo pod velkým obrázkem se jménem fóra (vlevo od "Odhlášení"), kliknete na "Nemáte nové zprávy" popřípadě "Máte 1 novou zprávu" (pokud vám již nějaká přišla). Pak kliknete na "New PM", do kolonky "Uživatel" napíšete méno uživatele, kterému chcete zprávu poslat, uvedete předmět zprávy (není nutný), vaši zprávu a kliknete na "Send".

8ㅡPřečetl/a jsme si pravidla i základní otázky, ale stále něčemu nerozumím. Na koho se mám obrátit?
V této situaci se obraťte v PM na mě.

9ㅡNa fóru se nevyznám. Komu mám říct o pomoc?
V podstatě se můžete obrátit na mě nebo kteréhokoliv Správce, všichni vám rádi pomohou.

10ㅡJak si změním obrázek v profilu?
Stačí pouze kliknout na Nastavení v hlavní liště výběru a poté na položku Obrázek postavičky. Pak už obrázek jednoduše nahrajete ze svého počítače nebo pomocí URL adresy. Poté stačí už jen kliknout na Odeslat.
ミ☆falling星級
ミ☆falling星級
⌒★ ZAKLADATEL ★⌒

Počet příspěvků : 202
Join date : 04. 05. 11
Location : Planet HuLwehShiMan

https://smtown.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru